Per. Eyl 28th, 2023

SEO Analiz

Google' da İlk Sayfada Olun

Kimyasallı Temizlik Nasıl Yapılır?

Kombi ve peteklerin soğuk olmasının nedeni kış aylarında bakımlarının yaptırılmamış olduğundan kaynaklanabilir.  Bu durumda petek ve radyatörlerin bakımlarının yaptırılması kış aylarında ısı problemi ile karşılaşmanızı önlemektedir. Petek temizliği İstanbul İlin’ de hizmet vermeye başlamıştır. Aynı gün servis hizmeti vererek soğuk kış aylarında acil olarak müdahale ekiplerimiz 7/24 çalışmaktadır.

En etkin ve profesyonel servisi veren firmamız kesintisiz olarak yola devam etmektedir. Peteklerin en alt kısmının yanmaması kombi basınç pompasının gücünün zayıf olmasından kaynaklanıyor olması da bir nebze önemlidir. Nitekim ısınmayı sağlayan kombi peteklerdeki ısı verimi açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda kombi bakımı da çok önemli etkendir. Kombi ve petek bakımı görevini’ de beraberinde üstlenen firma aynı gün için servis hizmeti vermektedir.

 

Makine ve Kimyasallı Temizlik Nasıl Yapılır?

Petek temizleme makinesi genellikle banyodaki havlupan tarafından bağlanır. Bunun nedeni ise banyodaki alanın diğer yerlerdeki alanla kıyaslandığında daha uygun olmasıdır. Daha sonra makine içerisine sürekli şebeke suyu eklenir. Şebeke temiz suyu makine sayesinde peteklere iletir. Havlupan’ ın ucundaki diğer vana ise pis suyu tahliye etmek için kullanılır. Su temizlendiğinde makine içerisine kimyasal ilaç ilave edilir.

Burada kullanılacak kimyasal madde çok önemlidir. Piyasada bir çok zararlı ürün satışa sunularak yarardan çok zarar sağlamaktadır. Biz firma olarak en etkili ve an faydalı T.S.E uygun ilaçlar kullanmaktayız. İlaç makine sayesinde tesisat ve peteklerde suyu döndürerek içeride kalan tortu, kum gibi maddeleri dışarıya atmaya yardımcı olur.

Daha sonra makine içerisine şebeke suyu ilave edilerek kimyasal ilaç ile birlikte atık maddeler dışarıya tahliye edilir. Bütün bu işlemlerin yanı sıra kombi bakımını’ da beraberinde yaptırmak yerinde bir karar olacaktır. Kombi üzerinde bulunan filtre temizliği ve baca temizliği yaptırmak kombinin ömrünü uzatarak doğalgaz yakıt tasarrufu elde etmenizi sağlar. Petek temizlik işlemi için bizleri günü her saati internet üzerinden online olarak yada telefon ile ulaşabilirsiniz.

Site Analiz - Teknoloji - Mp3 indir - Eğitim, Webmaster Konuları - SEO Uzmanı Kerem Gezergün - Tanıtım Filmi