Web Sitenizin Ziyaretçi Sayısını Artırın

Arama Motoru Optimizasyonu

Feb
18

Web Sitenizin Ziyaretçi Sayısını Artırın

02/18/2017 12:00 AM


Web sitenize organik ve kaliteli ziyaretçi gönderen yeni nesil gelişmiş bir ziyaretçi/hit sistemi - premiumhit.com

Sistemin üyeleri için sağladığı ayrıcalıklar nelerdir ?

Sistem Türkiye’de hizmet veren alanında en yenilikçi ve dinamik özellikleriyle web sitelerden biri olma yolunda ilerliyor. Web siteyi ilk baktığımızda oldukça şık ve etkileyici tasarımı gözümüze çarpıyor. Site içerisinde her şeyi kolaylıkla halledebiliyorsunuz. 10 saniye gibi kısa bir sürede üyeliğinizi oluşturup üye girişi yapabiliyorsunuz.

Gelelim şimdi premiumhit.com nedir ve kimler içindir?

      Sistem bütün web site sahipleri için hizmet veriyor. Web sitesini tanıtmak, arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak isteyen web site sahipleri trafiğini ve ziyaretçi sayısını yükseltmek için üye olup kullanabiliyor. Özellikle yeni bir web site açmışsanız ya da web sitenize çok fazla ziyaretçi girmediğinden dolayı dert yanıyorsanız insanların sizi ve yaptığınız işi görmesini istiyor ve takip edilmek istiyorsanız bu hizmet tam size göre.

      Bu sisteme bende yeni dahil olanlardanım. Bu tarz bir sistemin örnekleri yabancı ülkelerde bulunuyor birkaç tane ama onlar genellikle yabancı kullanıcılara hitap ediyor ve web sitenize gönderdiği hit/ziyaretçilerin çoğu yabancı oluyor. Ya da coğrafik lokasyondan Türk ziyaretçi gönderilmesini istediğiniz zaman da sizden üyelik ücretleri talep edebiliyorlar. Bu sistem tam da bu noktada işe yarıyor. Birkaç tane web sitemi bu sisteme ekledim. (http://www.yenikreasyonlar.com, http://www.onlinemagazam.net)  Ancak bu kadar etkili olabileceğini tahmin etmiyordum. Web sitemin günlük trafik değerlerinde kayda değer bir artış oldu. Google arama motorunda hiç çıkmayan bazı anahtar kelimelerde çıkmaya başladı. Mevcut bazı listelenen kelimelerimin de 1-2-3. sayfalara geldiğine şahit oluyorum ki bu elbette büyük bir başarı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sadece deneyin daha sonra sizde göreceksiniz.


      Sistemin kullanımı ise oldukça basit Üye girişi yaptıktan sonra menüdeki Tarama kısmına basıyorsunuz. İlk defa taramayı çalıştıracağınız için önce oturum eklemeniz gerekiyor. Karşınıza gelen sayfadan oturum ekleyerek taramaya başla butonuna bastığınızda sistem kendi kendine çalışıyor. Üstelik en önemlisi sistem sizi hiç rahatsız etmiyor, bilgisayarınızı hiç etkilemiyor. Daha sonra sisteme web sitenizi ekliyorsunuz. Size hem referer olmadan hem de isterseniz Google ya da herhangi bir sosyal ağ üzerinden linkinizi eklediğiniz takdirde size buralarda kaliteli organik ziyaretçi gönderiyor. Hepsi bundan ibaret.

Premiumhit.com Üye Paneli Ekran Görüntüsü

      Sistem ne kadar tarama yaparsa karşılığında siz puan/dakika kazanıyorsunuz bunlar da web sitenize ziyaretçi olarak geri dönüş yapıyor. Tarama işlemini tarayıcınızda açık bırakıp siz diğer işlerinizle meşgul olabilir hatta başka sayfalarda gezinti yapabilirsiniz. Sonuç olarak oldukça başarılı bulduğum bir web sitesi. Ben test ettim istatistiklerimi ve sonuçlarını gördüm düzenli olarak kullandığım bir hizmet. Siz de işe yarayıp yaramadığını görmek istiyorsanız kendiniz üye olun, test etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın


Garantili Alexa Düşürme Hizmeti